روش های ارسال

تمامی سفارشات در روزهای عادی، طبق رویه های ارسال یدکی بیار ارسال می شوند و در شرایط ویژه مانند روزهای شلوغ، پر ازدحام و یا شرایط فورس ماژور ممکن است تغییری در رویه ارسال انجام شود که در این شرایط از پشتیبانی یدکی بیار با خریدار تماس گرفته خواهد شد و تاخیر را اعلام می نماید.
به منظور کسب رضایت مشتری، سفارش های بیش از یک میلیون تومان رایگان ارسال می شود. یدکی بیار همواره تلاش خواهدکرد که کالا در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به دست خریداران برساند. درحال حاضر در روزهای جمعه و تعطیلی های رسمی، هیچ گونه ارسالی انجام نمی شود و تمامی سفارشاتی که در این روز ها ثبت شود، در اولین روز کاری بعد از آن پردازش میشوند. 

شهر تهران: 

تمامی سفارشات در تهران مطابق شیوه ای که کاربر انتخاب می کند، تحویل داده می شود. سفارشات در تهران به سه روش انجام میشود.

تهران عادی : 
این روش برای پایین آوردن هزینه ارسال در نظر گرفته شده است. در این روش، سفارشاتی که تا قبل از ساعت 12 تکمیل می شوند در همان روز تحویل پست می گردند و سفارشات بعد از ساعت 15، روز بعد پست می گردد. بدیهی است سفارشاتی که در روزهای تعطیل ثبت شود، در اولین روز کاری پردازش و ارسال می شوند. هزینه ارسال تمامی این سفارشات برای همه نقاط شهر تهران 15000 تومان و زمان تحویل آنها بین دو تا سه روز کاری می باشد.
 
تهران ارسال فوری:
به دلیل نیاز فوری بعضی کاربران به قطعات یدکی خودرو، این سفارشات بلافاصله بعد از پردازش کالا ارسال می شود. سفارشاتی که تا ساعت 18 ثبت شوند در همان لحظه و سفارشات ثبت شده بعد از آن ساعت، در اولین ساعات روزکاری بعد ارسال خواهند شد. این روش در روز جمعه فعال نمی باشد و در روز پنجشنبه فقط سفارشاتی که تا قبل از ساعت 15 ثبت شود بصورت فوری ارسال می شوند. سفارشاتی که بعد از ساعت 15 روز پنج شنبه و یا جمعه ثبت شود، در اولین روز کاری پردازش و به دست خریدار می رسند. هزینه ارسال تمامی این سفارشات برای همه نقاط شهر تهران بصورت پس کرایه محاسبه می گردد.
 
سنگین یا حجیم تهران :
برای بسته های سنگین ( بالای ۱۵ کیلوگرم ) و کالاهای حجیم، هزینه و نحوه ارسال متفاوت بوده و برای تمامی سفارشات حاوی محصولات سنگین یا حجیم، هزینه ارسال در این روش توسط مشتری بصورت پس کرایه و در هنگام تحویل سفارش پرداخت می گردد.
 
شهرهای ایران:

 

شهرستان عادی(پست):

در این روش سفارشات مطابق شرایط شرکت پست و بصورت پست عادی و توسط مراکز پستی ارسال می شوند. تمامی سفارشاتی که از طریق پست عتدی ارسال می شوند با زمان تقریبی بین 5 تا 7 روز کاری و با قابلیت رهگیری سفارش (توسط سیستم پشتیبانی یدکی بیار) ارسال می شوند. هزینه ارسال در این روش 15.000 تومان می باشد.

شهرستان پیشتاز(تیپاکس):

فروشگاه اینترنتی یدکی بیار جهت تسهیل و سرعت بخشیدن به ارسال محصولات، از خدمات شرکتهای برتر حمل و نقل استفاده می نماید. در این روش سفارشات مطابق شرایط شرکت پست و بصورت پست پیشتاز ارسال می شوند. تمامی سفارشاتی که از طریق پست پیشتاز ارسال می شوند با زمان تقریبی بین 1 تا 3 روز کاری و با قابلیت رهگیری سفارش (توسط سیستم پشتیبانی یدکی بیار) ارسال می شوند. هزینه ارسال در این روش 25.000 تومان می باشد.

سنگین یا حجیم شهرستان :
هزینه ارسال بسته های سنگین ( بالای ۱۵ کیلوگرم ) و کالاهای حجیم،  به صورت پس کرایه بر عهده خریدار است. با توجه به قوانین پست، بسته هایی که عرض یا طول آنها بیش از ۱۰۰ سانتی متر باشند امکان ارسال از طریق پست را ندارند. سفارش هایی که طول یا عرض آن ها بیش از ۱ متر باشد و شهر سفارش دهنده در یکی از مراکز تحت پوشش یدکی بیار باشد، با باربری چاپار ارسال می شود و زمان بندی تحویل آن طبق شرایط عادی سایت می باشد. سفارش هایی که خارج از مراکز تحت پوشش قرار دارند، ارسال فقط از طریق باربری انجام می شود که باتوجه به شهر مربوطه، زمان تحویل ۱ تا ۱۰ روز کاری می باشد. هزینه ارسال در این روش توسط مشتری بصورت پس کرایه و در هنگام تحویل سفارش پرداخت می گردد. 
 
نکات مهم :

دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفا مراتب را جهت پیگیری از طریق تلفن های پشتیبانی و یا ایمیل [email protected] به یدکی بیار اطلاع دهید در روزهای تعطیل رسمی، هیچ گونه پردازش سفارشی انجام نمی شود و پردازش تمامی سفارشات در اولین روز کاری بعد از آن انجام می شود. در صورت معیوب بودن کالا در هنگام دریافت، خریدار موظف است بلافاصله مراتب را به اطلاع یدکی بیار برساند. بدیهی است پس از گذشت ۴ روز از تکمیل فرآیند خرید (پرداخت وجه) کالا تأیید شده تلقی گردیده و هیچگونه اعتراضی از سوی خریدار پذیرفته نخواهد بود. پس از اعلام توسط خریدار، هماهنگی جهت استرداد کالا از سوی یدکی بیار بر اساس نظر کارشناسان یدکی بیار با خریدار انجام خواهد شد. در صورت مشاهده آسیب فیزیکی کالا و یا
معیوب بودن آن، در اولین فرصت از طریق تلفنهای … –  … با پشتیبانی یدکی بیار تماس حاصل فرمایید.

 

شهرهای تحت پوشش یدکی بیار
ابهر – اراک – اردبیل – ارومیه – اصفهان – اهواز – ایلام – آبادان – آران بیدگل – آزادشهر – آستارا – آمل – اردکان – بابل – بابلسر – بجنورد – بروجرد – بم – بناب – بندر انزلی – بندرعباس – بهشهر – بوشهر – بوکان – بیرجند – تبریز – تنکابن – چابهار – چالوس – خرم آباد – خرمدره – خرمشهر – خمینی شهر – خوی – دامغان – دزفول – دلیجان – رشت – رفسنجان – زاهدان – زنجان – ساری – ساوه – سبزوار – سقز – سمنان – سنندج -سیرجان – شاهرود – شاهین شهر – شهرضا – شهرکرد – شیراز – قزوین – عسلویه – قائم شهر – قشم – قم – کاشان – کرج – کرمان – کرمانشاه – گچساران – گرگان – گنبد – لاهیجان – لردگان – لنگرود – ماهشهر – محمودآباد – مراغه – مرودشت – مشهد – ملایر – مهاباد – میاندوآب – نور – نوشهر – میبد – نیشابور – هشتگرد – همدان – یاسوج – یزد
سفارشات شهرهای: بندرعباس، زاهدان و سیرجان، بین ۷۲ تا ۹۶ ساعت پس از پردازش سفارش به دست مشتری خواهد رسید.

سفارش های عمده :
یدکی بیار در جهت خدمت رسانی به فروشنگان لوازم یدکی در تهران و سایر شهرهای ایران شرایط ویژه ای برای خرید لوازم یدکی بصورت عمده فراهم آورده است. لذا با توجه به اینکه ارسال سفارش های عمده شرایط متفاوتی دارد، نکات زیر را مد نظر داشته باشید :
ارسال سفارش های عمده وابسته به حجم سفارش از ۱ تا ۷ روز کاری زمان می برد و در بعضی از شهرها به دلیل عدم سرویس دهی باربری بصورت روزانه، زمان رسیدن سفارش ممکن است تغییر پیدا کند که پیگیری این مورد بر عهده یدکی بیار بوده و بلافاصله به اطلاع خریدار می رسد. تمام سفارشات عمده به دو روش زیر ارسال خواهد شد.
 
پس کرایه :

سفارش های عمده به دلیل حجم و وزن بار، امکان ارسال از طریق پست و دیگر شرکت های مرتبط را ندارد و فقط از طریق باربری ارسال می شود. هزینه ارسال تا باربری تهران بر عهده یدکی بیار بوده و هزینه باربری تا مقصد به صورت پس کرایه بر عهده خریدار می باشد.